Karšu izdevniecība Jāņa sēta

Par mums

Ar karšu izdošanu “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” nodarbojas kopš 1992. gada. Jau no pirmsākumiem tajā strādā zinoši cilvēki, kam kartes nav tikai darbs, bet noteikti kaut kas vairāk. Šis maksimālisms, iedzīvināts kartēs, ļāvis tām pretendēt uz izcilību pasaules līmenī.

Pateicoties komandas entuziasmam, Jāņa sēta radījusi unikālu izdevumu klāstu, sākot no detalizētām reģionu kartēm, kas tapušas, izpētot visus Latvijas nostūrus, beidzot ar lielajiem pasaules atlantiem dažādās valodās, ļaujot uzņēmumam izvirzīties līderpozīcijās Baltijā savā jomā.
Darbinieku profesionālā pieeja un nodrošināts kvalitatīvs poligrāfiskais izpildījums aizvien vairāk klientu atved uz Jāņa sētu, lai realizētu savas ieceres arī dažādu informatīvu materiālu izdošanā, jo īpaši saistībā ar tūrismu.
Tomēr “papīra” kartes un citi drukātie izdevumi nav vienīgais, ar ko nodarbojas uzņēmums. Aizvien lielāku nozīmi Jāņa sētas pakalpojumu klāstā ieņem uz ĢIS (ģeogrāfiskās informācijas sistēmas) pamata veidoti informācijas tehnoloģiju produkti un programmēšanas pakalpojumi.

Mēs lepojamies ar savu uzņēmumu, produktiem, ko radām, klientiem, kam spējam palīdzēt, un cilvēkiem, kam sagādājam prieku!

Klientu atsauksmes

Paveiktie darbi

Baltijas kempingu karte

„Baltijas kempingu karte, kuras izdošanā sadarbojas visu trīs Baltijas valstu kempingu asociācijas, ir ikgadējs izdevums, kas katru gadu tiek iespiests ap 80 tūkstošu lielā tirāžā. “Jāņa sēta” nodrošina augstas kvalitātes maketēšanas …